VAŠE HUDBA
ZA KAŽDÉHO POČASÍ
ZÁŽITKY
DVA DNY A NOCI
MÍSTO SETKÁVÁNÍ
 

NOVINKY


Moji milí krásní ŠIRÁCI, velmi moc si cením Vašich rad, postřehů, pochval (těch obzvláště) a samozřejmě Vaší neutuchající přízně. Vždyť bez Vás by, to co dělám, nemělo cenu ani čerstvě vylíhnuté ponravy.

Přestože někteří jazykové tvrdí, že správnému trampovi nepohodlí nevadí, stejně jako žíznivému Šaratice, a měl by „smrdět“ i z fotky, rád bych Vám všem dopřál na Hanesáku trochu více komfortu a čistoty. Z tohoto důvodu krapátko přestavujeme areál Hanesova mlýna. Věřím a slibuju (na holej pupík a chlupy sousedovic kočky), že se Vám budou změny líbit a přitom atmosféra neztratí nic z kouzla předešlých ročníků.

SEZNAM NOVINEK:
 
Ve středu a ve čtvrtek večer se můžete těšit na koncerty „na rozjezd“, které vás (alespoň doufám :-) nažhaví na oba festivalové dny. V koncertech na rozjezd vás čekají dva samostatné cca dvouhodinové koncerty, kde se může objevit jakákoliv česká či zahraniční skupina nezávisle na hudebním žánru. Pátek a sobota zůstává, stejně tak jako tomu bylo v minulých letech, plná hvězd žánru FCT. 
 
 
 
© Trampský širák | web od BlueRed.cz |