VAŠE HUDBA
ZA KAŽDÉHO POČASÍ
ZÁŽITKY
DVA DNY A NOCI
MÍSTO SETKÁVÁNÍ
 

NOVINKY


Moji milí krásní ŠIRÁCI, velmi moc si cením Vašich rad, postřehů, pochval (těch obzvláště) a samozřejmě Vaší neutuchající přízně. Vždyť bez Vás by, to co dělám, nemělo cenu ani čerstvě vylíhnuté ponravy.

Přestože někteří jazykové tvrdí, že správnému trampovi nepohodlí nevadí, stejně jako žíznivému Šaratice, a měl by „smrdět“ i z fotky, rád bych Vám všem dopřál na Hanesáku trochu více komfortu a čistoty. Z tohoto důvodu krapátko přestavujeme areál Hanesova mlýna. Věřím a slibuju (na holej pupík a chlupy sousedovic kočky), že se Vám budou změny líbit a přitom atmosféra neztratí nic z kouzla předešlých ročníků.

SEZNAM NOVINEK:
 
Slyšte, Slyšte! Na vědomí se dává, že nad Hanesáckou loukou jako bájný Ikarus rozevře své perutě mohutný dřevěný oblouk, jež ochrání ctěné návštěvníky slovutného festivalu před deštěm a všelikým dalším rozmarem počasí. Toto zvolání jest možno učiniti neb ujednání smluvní s představitelem cechu tesařského bylo v tomto čase podepsáno. Nechť ho při jeho bohulibé činnosti provázejí všichni svatí a klidně i ďábel sám, jen když úkol v čase bude dokonán.
 Mým návštěvníkům! Zlomeni bolem stojíme nad nedodělaným zastřešením hlediště tak jako národy nad rakví zvěčnělého císaře.  Smutek se rozléhá v srdcích všech, kteří se angažovali v přípravě a realizaci stavební akce pro zastřešení hlediště.  Přípravy na letošní ročník v plném proudu a jediné co stojí, respektive nestojí, je slibované zastřešení pro diváky. Milióny jednání s dodavatelem, milióny jeho slibů a milióny jeho výmluv. Jednou je moc zima na stavbu, podruhé zase moc teplo. Když už nezlobí počasí, není jeřáb, není vhodný materiál, nebo nejsou lidi. Nebudu Vás unavovat touto anabází, kterou už řeším právní cestou. Chtěl bych Vám nicméně říci, že se nevzdávám myšlenky na výstavbu zastřešení hlediště, které nemá v republice obdoby.  Chci pro Vás to nejlepší a budu o to dál bojovat, i když to stojí hodně sil a prostředků. Aktuálně jednáme s novou firmou o dokončení stavby. Cílem je uzavřít dohodu s termínem dokončení stavby do letošního Širáku. Hodiny neúprosně odpočítávají čas do zahájení 16. ročníku a stavba, byť zatím mravenčími kroky, směřuje k podobě, jakou jí předurčila projektová dokumentace. I Have a Dream, že se ty kroky změní v klokaní skoky.   Tak tedy moji milí, držme si navzájem palce,  ať nejsme bez střechy nad hlavou. 

 
 
 
© Trampský širák | web od BlueRed.cz |