VAŠE HUDBA
ZA KAŽDÉHO POČASÍ
ZÁŽITKY
DVA DNY A NOCI
MÍSTO SETKÁVÁNÍ
 

NOVINKY


Moji milí krásní ŠIRÁCI, velmi moc si cením Vašich rad, postřehů, pochval (těch obzvláště) a samozřejmě Vaší neutuchající přízně. Vždyť bez Vás by, to co dělám, nemělo cenu ani čerstvě vylíhnuté ponravy.

Přestože někteří jazykové tvrdí, že správnému trampovi nepohodlí nevadí, stejně jako žíznivému Šaratice, a měl by „smrdět“ i z fotky, rád bych Vám všem dopřál na Hanesáku trochu více komfortu a čistoty. Z tohoto důvodu krapátko přestavujeme areál Hanesova mlýna. Věřím a slibuju (na holej pupík a chlupy sousedovic kočky), že se Vám budou změny líbit a přitom atmosféra neztratí nic z kouzla předešlých ročníků.

SEZNAM NOVINEK:
 Vážení a milí návštěvníci našeho festivalu, s těžkým srdcem se smiřuji se skutečností, že ani v letošním roce Vám nebudeme moci nabídnout zastřešené hlediště. Osobně jsem tomu věnoval spoustu času, energie a finančních prostředků ale je to marný, je to marný, je to marný. Připadám si už jako ve filmu neboť poté, co vyběháte všechna stavební povolení, zajistíte projekční a statické podklady, opatříte si všechna možná razítka a vyjádření či souhlasy dotčených orgánů… tak pan Lorenc, v mém případě „stavební firma“, která se smluvně zavázala hlediště ve smluvených termínech postavit, se rozhodne stavbu „sabotovat“ a ani po urgencích nikterak nereaguje na svůj smluvní závazek. Můžu se s nimi soudit, můžu uplatňovat penále ale to je asi tak všechno, co v dané věci mohu dělat. Plánované hlediště je velmi atypickou stavbou, kterou může bohužel provádět pouze omezený počet firem. A sehnat náhradní firmu je úkol takřka nadlidský. Zkrátka a dobře je více než jisté, že ani v letošním roce se Širák nedočká zastřešení hlediště. Ti z Vás, kteří máte ještě v paměti loňský zážitek z „deštivého“ Širáku teď jistě máte husí kůži při představě, že byste znovu vyzkoušeli jeho blátivou variantu. No ale řekněte sami, nebyl by to pech, kdyby po dvou měsících, kdy nás trápí extrémní vysoké teploty a o déšť se skoro modlíme, by 24. a 25. srpna mělo celé dny pršet… 
 Nová a pohodlnější možnost nákupu vstupenek. Více se dozvíte v sekci "VSTUPNÉ".
Zrušení VRATNÉ KAUCE. 
       (V rámci letošního ročníku místo kauce vyzkoušíme nový způsob kontroly „černých pasažérů“. Věříme, že nově               nastavené kontrolní parametry, spolu s investigativní prací „kontrolorů“ umožní trvalé upuštění od vratných kaucí.)

 
 
 
Návštev: 58394
© Trampský širák | web od BlueRed.cz |