VAŠE HUDBA
ZA KAŽDÉHO POČASÍ
ZÁŽITKY
DVA DNY A NOCI
MÍSTO SETKÁVÁNÍ
 

NOVINKY


Moji milí krásní ŠIRÁCI, velmi moc si cením Vašich rad, postřehů, pochval (těch obzvláště) a samozřejmě Vaší neutuchající přízně. Vždyť bez Vás by, to co dělám, nemělo cenu ani čerstvě vylíhnuté ponravy.

Přestože někteří jazykové tvrdí, že správnému trampovi nepohodlí nevadí, stejně jako žíznivému Šaratice, a měl by „smrdět“ i z fotky, rád bych Vám všem dopřál na Hanesáku trochu více komfortu a čistoty. Z tohoto důvodu krapátko přestavujeme areál Hanesova mlýna. Věřím a slibuju (na holej pupík a chlupy sousedovic kočky), že se Vám budou změny líbit a přitom atmosféra neztratí nic z kouzla předešlých ročníků.

SEZNAM NOVINEK:
 Nová a pohodlnější možnost nákupu vstupenek. Více se dozvíte v sekci "VSTUPNÉ".
Zavedení VRATNÉ KAUCE. Pro více informací klikni ZDE.
Větší zastřešení proti dešti, sluníčku, padajícím meteoritům nebo ozonové ďouře.
Propracovanější a lépe koukatelnější pódium.
 Na vlastní kůži jsme se letos přesvědčili o platnosti přísloví „Člověk míní, Pán Bůh mění“. Chtěli jsme Vás přivítat v novém zastřešeném hledišti, ale naše mínění se bohužel přesouvá do dalšího roku. Kdo někdy stavěl tak ví, kolik nečekaných překážek se dokáže vyskytnout, zejména tam, kde by je nikdy nečekal. Bohužel stalo se a nám nezbývá, než se omluvit za případné snížení komfortu v důsledku chybějícího zastřešení. I za stávající situace však budeme usilovat o co největší návštěvnické pohodlí.
 
 
Návštev: 3822
© Trampský širák 2017 | web od BlueRed.cz |