VAŠE HUDBA
ZA KAŽDÉHO POČASÍ
ZÁŽITKY
DVA DNY A NOCI
MÍSTO SETKÁVÁNÍ
 

NOVINKY


Moji milí krásní ŠIRÁCI, velmi moc si cením Vašich rad, postřehů, pochval (těch obzvláště) a samozřejmě Vaší neutuchající přízně. Vždyť bez Vás by, to co dělám, nemělo cenu ani čerstvě vylíhnuté ponravy.

Přestože někteří jazykové tvrdí, že správnému trampovi nepohodlí nevadí, stejně jako žíznivému Šaratice, a měl by „smrdět“ i z fotky, rád bych Vám všem dopřál na Hanesáku trochu více komfortu a čistoty. Z tohoto důvodu krapátko přestavujeme areál Hanesova mlýna. Věřím a slibuju (na holej pupík a chlupy sousedovic kočky), že se Vám budou změny líbit a přitom atmosféra neztratí nic z kouzla předešlých ročníků.

SEZNAM NOVINEK:
 
Vážení NÁVŠTĚVNÍCI našeho festivalu,
mnozí z Vás jistě znají nesmrtelný český sci-fi seriál, ve kterém chyba počítače CML (centrální mozek lidstva) vyvolá vědeckou expedici (v čele s akademikem Richardem) na cestu zpátky časem... Bohužel v letošním roce se stanete účastníky podobné expedice do minulosti, konkrétně až za hranice loňského roku, ve kterém jsme Vám už konečně nabídli kompletně zastřešené hlediště. V letošním roce však nikoliv chybou CML ale laxnosti a nesplněním smluvního vztahu nebude letos hlediště zastřešené. Společnost zajišťující pro nás opravy a údržbu plachet pro zastřešení nám oznámila, že do termínu akce nestihne dokončit servis plachet. Povídky o covidových a dalších provozních problémech nás po více jak 6 měsících čekání nikterak neuspokojí a Vás také neuchrání před případným rozmarem počasí. Přesuneme se tedy spolu s Vámi do časů, kdy hlediště nebylo zastřešené. Vyhledejte tedy opět své pláštěnky a celty a vezměte je sebou na letošní širák. Třeba je nebudete potřebovat... ale znáte to, kdo je připraven, není zaskočen. My nebyli připraveni na podobné jednání a jsme teď nejen zaskočení ale i nasr...

P.S. Od příště už servisujeme pouze u Adama Bernaua

 
 
 
© Trampský širák | web od BlueRed.cz |